The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 05-09-2013
Бобсано Бобсано е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Post Помощ за Rikomagic MK802IV!

Здравейте, хора. Значи. Пиша тук, защото имам малко проблеми с едно устройство, а именно - Rikomagic MK802IV. Та, тези дни си го купих и реших днеска да го свържа към телевизора. Имам няколко проблемни въпроса относно тази джаджа и ще ги напиша като подточки, за да е по - добре за разбиране и отговаряне. Ето ги и въпросите:

1. Какво трябва да направя, за да мога да регистрирам акаунт и да ползвам пълноценно услугите на мини компютъра!? В смисъл такъв, че когато искам да инсталирам някаква програма, ми иска някакъв акаунт, за който аз пробвах всичко, но нищо не помага.
2. Искам да използвам кабелен интернет, като за целта съм взел Usb Lan Card преходник, който съм свързал към Rikomagic - а и съответно съм сложил в този преходник и кабела, който идва от рутера ми. Е да, ама не. Не успявам да пусна кабелния интернет. Инсталирах драйверите за самата юсб лан карта на домашния ми компютър, обаче след като го пуснах към мини пс - то, отново не успях да подкарам Ethernet - а. Също така и тука, когато отида на настройките за Pppoe и натисна да включа интернета, ми изписва Invalid Account.

Еми... А и също така, трябва да спомена, че ползвам WiFi от рутера ми, за да влизам в нета, засега. Ок. Добре. Това са общо взето проблемите ми в момента с този андроид тв стик. Надявам се, че ще има хора, които разбират от тези устройства и ще се притекат на помощ. Ще чакам отговори. Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 06-09-2013
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,954
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,333 пъти в 3,560 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

1. Изисква се регистрация в gmail, какъв точно е проблема да си направиш ако няма, при това от самото устройство става за не повече от 5мин?
2. Забрави!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 06-09-2013
Бобсано Бобсано е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
1. Изисква се регистрация в gmail, какъв точно е проблема да си направиш ако няма, при това от самото устройство става за не повече от 5мин?
2. Забрави!
Ахам. Ок, колега. Че пробвам да си направим регистрация в gmail. А иначе по въпроса за кабелния интернет - защо да не стане? : )
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
mk802iv, rikomagic, За, Помощ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Помощ кадарка МОТОРИ И ПОЗИЦИОНЕРИ 4 03-07-2013 20:34
Зов за помощ Бойко Кошче 14 05-04-2013 16:44
Помощ Кърджали Кабелни [DVB-C] оператори в България 0 21-03-2013 19:18
Помощ !!! АнтониоМитов ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 0 14-11-2011 01:43
помощ biser CCcam 4 02-12-2010 19:03


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.