The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 22-02-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Вие изобщо не мислите. Защо ще ни цакат нас с акциз като на страни с много по-висок стандарт на живот от нас? Или не е проблем според вас? А да се замисляте, че вдигайки горивата, всичко останало и то поскъпва? Храна и всички други стоки, защото са свързани с превоз, а като поскъпнат горивата, ще поскъпне и той? Изобщо къде живеете вие? За Боко и ДянкоФФ е добре да са високи акцизите, защото папат от тея пари, но като гледам и вас ви кефи...
А аз лично НЕ искам да съм част от ЕС и единственото еднакво с ЕС да са акцизите. Няма правосъдие, няма полиция, а полицейщина, нямаш права, нямаш здравеопазване... нямаш, нямаш, нямаш, нооо имаш право да плащаш акцизи и данъци, както и всичко друго, което могат да ти вземат.

Последно редактирано от Златанов : 22-02-2012 на 14:40
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Златанов за този полезен пост
зизо (22-02-2012), калинхристов (26-02-2012)
  #32  
Стар 22-02-2012
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Що да няма алтернативен превоз?! Велосипеда какво е?
Хем няма дим, хем заякваш в краката.
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
Отговори с цитат
  #33  
Стар 22-02-2012
Аватара на pgi
pgi pgi е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: гр. Камено
Мнения: 739
Благодари: 93
Получил благодарност:
211 пъти в 120 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BOBIKAT Вижте мненията
Дайте да пооворим за цената на тока. Колко излиза от АЕЦ и колко идва до нас. И защо изнасят на безценица.
Излиза на цена 48 до 60 лв за MWh, и въобще не се изнася на безценица.
__________________
Параболи: 90см, 180 см; Офсети: 2хTriax 110, 60см, 90см; Vu+Solo2; Octagon SF8008, DM500S; Golden Media Uni-Box 9060 CRCI HD PVR; DiSEQ 8/1
Отговори с цитат
  #34  
Стар 22-02-2012
Никола67 Никола67 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 1,317
Благодари: 420
Получил благодарност:
310 пъти в 202 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Няма смисъл от караници аз съм за излизане от Европейския съюз досега плюс за България да сте видели или усетили - НЕ , само прецакване .
Само не почвайте с отворени граници тинтири минтири всичко си е както беше преди с разликата че минавате границите с лична карта а не с паспорта .
Истината е че нямаме място в съюза просто потъваме по бързо защото и малкото българско останало на пазара беше доунищожено защото видиш ли не е по стандарта .
Ние сме атрактивни като територия нищо друго .
Затова апелирам за създаване на група движение или партия "Вън от Европа" ако има вече ще и стана член , ние сме бедни за да носим на гърба си други с акцизи и стандарти непосилни за куцата ни икономика , колкото е останала .
Благодаря

Последно редактирано от Никола67 : 22-02-2012 на 20:58
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Никола67 за този полезен пост :
  #35  
Стар 22-02-2012
Никола67 Никола67 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 1,317
Благодари: 420
Получил благодарност:
310 пъти в 202 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BOBIKAT Вижте мненията
Що да няма алтернативен превоз?! Велосипеда какво е?
Хем няма дим, хем заякваш в краката.
Боби Вече не съм на годините да си моря краката за да си возя гъза
Отговори с цитат
  #36  
Стар 22-02-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,763
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,662 пъти в 2,345 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Никола67 Вижте мненията
Истината е че нямаме място в съюза просто потъваме по бързо защото и малкото българско останало на пазара беше доунищожено защото видиш ли не е по стандарта
За това може да благодариш на другарката Кунева-Пръмова /или по-инвестна в Брюксел под псевдонима Мисис Йес/, която с поведението си на медуза по време на преговорите докара голяма част от проблемите на икономиката и селското ни стопанство след присъединяването на страната ни към ЕС. И която с цялата си наглост тръгна да се прави в последните месеци на спасител и месия в политиката ни, че дори и партия да създава. А най-лошото е, че голяма част от народа и вярва. Което показва за пореден път какви хора живеят в тази държава. И после политиците ни били виновни. Че откъде са произлезли същите тези политици, кои ги е избрал и кой им е дал властта в ръцете? Жалко е, но няма да има никога оправия в държава, в която живеят толкова елементарни и прости хора.....
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
sarivano (23-02-2012)
  #37  
Стар 22-02-2012
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Вие изобщо не мислите. Защо ще ни цакат нас с акциз като на страни с много по-висок стандарт на живот от нас? Или не е проблем според вас? А да се замисляте, че вдигайки горивата, всичко останало и то поскъпва? Храна и всички други стоки, защото са свързани с превоз, а като поскъпнат горивата, ще поскъпне и той? Изобщо къде живеете вие? За Боко и ДянкоФФ е добре да са високи акцизите, защото папат от тея пари, но като гледам и вас ви кефи...
А аз лично НЕ искам да съм част от ЕС и единственото еднакво с ЕС да са акцизите. Няма правосъдие, няма полиция, а полицейщина, нямаш права, нямаш здравеопазване... нямаш, нямаш, нямаш, нооо имаш право да плащаш акцизи и данъци, както и всичко друго, което могат да ти вземат.
Напълно те подкрепям. 500 години сме били клани и тъпкани от турците, после са раздали българия на румънци, гърци, сърби и прочие и то заради такива дето са си мълчали и пръста си не са мърдали за живота в тая държава. Като чета изказванията на повечето тук мога да ги приравня точно на такива хора. Защо бе хора. До кога ще търпим да ни прее***ат и управляващи и европата. А колегата дето беше написал, че акциза не е данък, ще го помоля да обясни какво е това. Данък е всичко, което ни карат да плащаме задължително на държавата, за да може управляващите да си развяват байраците. Акциза и ДДС влиза в тая група.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на ivo за този полезен пост
зизо (22-02-2012), калинхристов (26-02-2012)
  #38  
Стар 23-02-2012
сацо сацо не е на линия
3 terabayta
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 13
Благодари: 0
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Никола67 Вижте мненията
Няма смисъл от караници аз съм за излизане от Европейския съюз досега плюс за България да сте видели или усетили - НЕ , само прецакване .
Само не почвайте с отворени граници тинтири минтири всичко си е както беше преди с разликата че минавате границите с лична карта а не с паспорта .
Истината е че нямаме място в съюза просто потъваме по бързо защото и малкото българско останало на пазара беше доунищожено защото видиш ли не е по стандарта .
Ние сме атрактивни като територия нищо друго .
Затова апелирам за създаване на група движение или партия "Вън от Европа" ако има вече ще и стана член , ние сме бедни за да носим на гърба си други с акцизи и стандарти непосилни за куцата ни икономика , колкото е останала .
Благодаря



абсолютно съм съгласен съм с теб! гърците стачкуват и им дават, ние си траем и ни взимат.... е..ти и държавата!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 23-02-2012
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от сацо Вижте мненията
абсолютно съм съгласен съм с теб! гърците стачкуват и им дават, ние си траем и ни взимат.... е..ти и държавата!
Тц. Не държавата е виновна. Виновни са овцете, дето избраха други овце да ги управляват. И така вече бая години.
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
Отговори с цитат
  #40  
Стар 23-02-2012
сацо сацо не е на линия
3 terabayta
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 13
Благодари: 0
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BOBIKAT Вижте мненията
Тц. Не държавата е виновна. Виновни са овцете, дето избраха други овце да ги управляват. И така вече бая години.
че, сме "овце" спор няма,лошо е ,че няма "пастир" който да ни събере...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
горивата, За, Протест


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Онлайн протест Ланселот Дъра-Бъра 9 15-01-2009 22:51


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:02.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.