The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #381  
Стар 25-09-2023
ПецатаМз ПецатаМз не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2016
Мнения: 125
Благодари: 80
Получил благодарност:
24 пъти в 17 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не си спомням коя версия на WebOS моя (довечера ще проверя), но със сигурност не е 5.5 или 6, по-стар е телевизора. То аз съм се примирил че няма да пуснат приложенията за него, но питането ми беше по-скоро като тръгна да купувам нов, дали има някъде списък с моделите които ги имат та да бягам от другите.
Отговори с цитат
  #382  
Стар 25-09-2023
Cool_Breeze Cool_Breeze не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 52
Благодари: 216
Получил благодарност:
11 пъти в 9 поста
Сваляния: 259
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За LG има само BBox, Fusion няма. Моят е модел 2019 и Bbox-a работи нормално. Иначе може да проверяваш какво има в апстора на страницата на LG.
Отговори с цитат
  #383  
Стар 25-09-2023
м.панайотов.82 м.панайотов.82 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 104
Благодари: 22
Получил благодарност:
52 пъти в 33 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ПецатаМз Вижте мненията
Не си спомням коя версия на WebOS моя (довечера ще проверя), но със сигурност не е 5.5 или 6, по-стар е телевизора. То аз съм се примирил че няма да пуснат приложенията за него, но питането ми беше по-скоро като тръгна да купувам нов, дали има някъде списък с моделите които ги имат та да бягам от другите.
Аз не разбирам защо се купуват телевизори без АндроидТВ (ГугълТВ). Понякога човек сам си е виновен.
Отговори с цитат
  #384  
Стар 25-09-2023
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,954
Благодари: 3,709
Получил благодарност:
1,721 пъти в 1,137 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от м.панайотов.82 Вижте мненията
Аз не разбирам защо се купуват телевизори без АндроидТВ (ГугълТВ). Понякога човек сам си е виновен.
Може би защото за доста хора (все още) най-важна е картината, а не какви приложение или допълнителни функции има. Аз например купувам редовно основно Панасоник телевизори, въпреки че не им е силата точно в хилядите приложения и подобни модерни екстри - картината и безпроблемната работа винаги досега са били на първо място при тях, като трябва да отбележа, че става въпрос за модели НА Панасоник, а не ишлеметата им от ниските серии правени от Вестел и TCL.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Дедал за този полезен пост :
ПецатаМз (25-09-2023)
  #385  
Стар 25-09-2023
Can.82 Can.82 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 128
Благодари: 73
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 36
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
Може би защото за доста хора (все още) най-важна е картината, а не какви приложение или допълнителни функции има. Аз например купувам редовно основно Панасоник телевизори, въпреки че не им е силата точно в хилядите приложения и подобни модерни екстри - картината и безпроблемната работа винаги досега са били на първо място при тях, като трябва да отбележа, че става въпрос за модели НА Панасоник, а не ишлеметата им от ниските серии правени от Вестел и TCL.
Аз имам TCL android 11 tv 2022,по бърз и добър от всички серии панасоници на куп мога да кажа от моя скромен опит.
Отговори с цитат
  #386  
Стар 25-09-2023
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,825
Благодари: 1,289
Получил благодарност:
4,813 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от м.панайотов.82 Вижте мненията
Аз не разбирам защо се купуват телевизори без АндроидТВ (ГугълТВ). Понякога човек сам си е виновен.
Дори и да имаш телевизор с Андроид, се ползва като дисплей за сателитен и андроид бокс!
Аз поне така действам, защото Андроида на телевизора не е рутнат и като цяло е орязан!
Икономията е майка на мизерията, за това не разчитай на телевизора като на комбайна, а го ползвай като дисплей
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
Дедал (25-09-2023)
  #387  
Стар 25-09-2023
ПецатаМз ПецатаМз не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2016
Мнения: 125
Благодари: 80
Получил благодарност:
24 пъти в 17 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от м.панайотов.82 Вижте мненията
Аз не разбирам защо се купуват телевизори без АндроидТВ (ГугълТВ). Понякога човек сам си е виновен.
Да ти кажа ли, или сам ще се сетиш?
Всъщност вече са ти отговорили колегите.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ПецатаМз за този полезен пост :
Работилница (26-09-2023)
  #388  
Стар 26-09-2023
м.панайотов.82 м.панайотов.82 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 104
Благодари: 22
Получил благодарност:
52 пъти в 33 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ПецатаМз Вижте мненията
Да ти кажа ли, или сам ще се сетиш?
Всъщност вече са ти отговорили колегите.
Ами отговорили са противоречиви глупости общо взето (лично мое мнение). Хем телевизора им бил само за екран,ама защо пък нямало приложения на ббокс за него.
Хем по важна била картината, но в днешно време Sony, Philips и т.н. имат Андроид версии също. Тоест и това за уж "по хубава" картина отпада, защото има много Андроид Тв-та с "хубава" картина.
Други пък дори Андроид ТВ ползвали като екран заради сателитен приемник или бокс. Това също не го разбирам,защото телевизорите имат вградени сателитни тунери , ама Тв бокса нали пак е андроид. Защо ми е отделен Андроид бокс, ако ТВ ми е Андроид?
Да не говорим ,че съм виждал мега скъп телевизор заради марката му, а в същото време превключва от канал на канал за 10 секунди??? Дали ме интересува че картината му е "идеална"?
Та както се опитах по горе да кажа - през 2023-та година един нов телевизор според мен трябва да е с АндроидТВ(ГугълТВ) и всички изброени проблеми отпадат. Иначе всичко е просто едно мрънкане "защо няма ббокс проложение за......", за което никой оператор не ни е виновен. Пак казвам лично мнение.
Отговори с цитат
  #389  
Стар 26-09-2023
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,825
Благодари: 1,289
Получил благодарност:
4,813 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от м.панайотов.82 Вижте мненията
Ами отговорили са противоречиви глупости общо взето (лично мое мнение). Хем телевизора им бил само за екран,ама защо пък нямало приложения на ббокс за него.
Хем по важна била картината, но в днешно време Sony, Philips и т.н. имат Андроид версии също. Тоест и това за уж "по хубава" картина отпада, защото има много Андроид Тв-та с "хубава" картина.
Други пък дори Андроид ТВ ползвали като екран заради сателитен приемник или бокс. Това също не го разбирам,защото телевизорите имат вградени сателитни тунери , ама Тв бокса нали пак е андроид. Защо ми е отделен Андроид бокс, ако ТВ ми е Андроид?
Да не говорим ,че съм виждал мега скъп телевизор заради марката му, а в същото време превключва от канал на канал за 10 секунди??? Дали ме интересува че картината му е "идеална"?
Та както се опитах по горе да кажа - през 2023-та година един нов телевизор според мен трябва да е с АндроидТВ(ГугълТВ) и всички изброени проблеми отпадат. Иначе всичко е просто едно мрънкане "защо няма ббокс проложение за......", за което никой оператор не ни е виновен. Пак казвам лично мнение.
панайотов казах ти : Икономията е майка на мизерията
Като си толкова печен, би ли ми конфигурирал на телевизор мултифийд с кръгова и линейна поляризация на НН мотор, или само генерираш прости постове
Трябва да си наясно,че комбайните са с компромиси, но явно това не е важно за тебе
Отговори с цитат
  #390  
Стар 26-09-2023
м.панайотов.82 м.панайотов.82 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 104
Благодари: 22
Получил благодарност:
52 пъти в 33 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
панайотов казах ти : Икономията е майка на мизерията
Като си толкова печен, би ли ми конфигурирал на телевизор мултифийд с кръгова и линейна поляризация на НН мотор, или само генерираш прости постове
Трябва да си наясно,че комбайните са с компромиси, но явно това не е важно за тебе
не ползвам такива неща, ползвам ббокс пълен пакет заради възможността за превъртане за 68 лв на месец 300мб интернет за 25 лв. и отделно около 10000 канала през ОТТ навигатор от цял свят за около 120 лв на година. Ползвам филипс 55 инча олед (струваше към 2800лв 2021г.) и картината ми е по добра от тия дето си мислите че са идеални. Ползвам 1 дистанционно и нищо не прехвърлям никъде.
Не рзбрах за каква "икономия" и "мизерия" ми говорите и какво според вас повече ми е нужно за гледане на телевизия?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
bbox, eon, на, отговора


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 31 (0 членове и 31 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.