The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 03-02-2013
Пламен.Б Пламен.Б не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Има: http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NIC-TX-L32ET5E

За гореспоменатия Самсунг няма да коментирам, има ужасна картина, накарай в магазина да ти сравнят Панасоника с него да видиш разликата
Благодаря за отговора ще ги сравня в магазина . Още един въпрос какво значи 300 Hz BLS едва ли е реалната честота ?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 03-02-2013
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен.Б Вижте мненията
Благодаря за отговора ще ги сравня в магазина . Още един въпрос какво значи 300 Hz BLS едва ли е реалната честота ?


Така е, реалните и при двата са 100херца., при Самсунг CMR clear motion rate, при Панасоник BLS back light scanning ... бла бла търговски трикове на производителя...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 03-02-2013
Питагор Питагор не е на линия
Келеш
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,036
Благодари: 961
Получил благодарност:
301 пъти в 226 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз пък ти предлагам да дадеш 100 лв отгоре и да си вземеш PANASONIC TX-L42ET5E или SAMSUNG UE-40ES6100
Отговори с цитат
  #14  
Стар 03-02-2013
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,825
Благодари: 1,289
Получил благодарност:
4,813 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Питагор Вижте мненията
Аз пък ти предлагам да дадеш 100 лв отгоре и да си вземеш PANASONIC TX-L42ET5E
линка ти не се отваря, но е ясно за какво иде реч, момчето е зомбирано от рекламните материали и не иска плазма, не се старайте да му давате акъл, той акъл не иска, а иска одобрение за избора си .
има го от един друг колега, нека да си купува каквото е решил, за да не се оплаква после,че е послушал нечие мнение.
все пак трябва и за магазините да се мисли, ако всички купуваха само панасоник плазма,то къде ще му излезе края

може би трябва да се види кои тв-та са изчерпани в търговските вериги, ама такава статистика няма да подкрепи привържениците на лед тв-та.
изводите всеки сам трябва да си прави, на никого не трябва да му се разпорежда как да си харчи парите.
трябва да се отчита факта, че да си умен е до време, но ако си прост е за цял живот

Последно редактирано от yavor1 : 03-02-2013 на 11:51
Отговори с цитат
  #15  
Стар 03-02-2013
Питагор Питагор не е на линия
Келеш
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,036
Благодари: 961
Получил благодарност:
301 пъти в 226 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

http://www.technomarket.bg/products/...ic-tx-p42st50e

Ако евентуално си промени решението .
Отговори с цитат
  #16  
Стар 03-02-2013
Мартел Мартел не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 46
Благодари: 2
Получил благодарност:
10 пъти в 8 поста
Сваляния: 96
Ъплоуди: 0
Thumbs up

Ако имаш познат в някоя верига за техника да те уреди с хубава промоция.Аз така взех Филипс 40инча,8серия за 900лева.Успех!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 03-02-2013
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

В една друга тема се спомена, че плазмата е идеална за спалня, защото щадяла очите, а на светло се гледало само ЛЕД ТВ
Може и на плазмата да излиза по хубав образ в сравнение с ЛЕД, когато има достатъчно качетсвен източник, но едва ли от кабелната, захаринката и кой да е среден клас сат приемник може да се забележи някаква разлика освен тази, че ЛЕД се гледа в ярко осветен хол, а за плазмата трябва да се затъмнява. Като прибавим и удобството за плейване на всякакви филми със субтитри от всякакви източници - трябва да си голям гъзар да си купиш плазма на Панасоник, а не логичния избор - Самсунг. Пък нека да му е "кофти картината и да се гледа с маска за оксижен". Ще примижвам ама няма да се разкарвам да си свързвам лаптопа всеки път когато трябва да си пусна някакъв филм или да покажа някакви снимки или видео от таблета през AllShare.
Та струва ли се спорната една идея по-добра картина?
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Brian за този полезен пост :
dodo_pv (03-02-2013)
  #18  
Стар 03-02-2013
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,954
Благодари: 3,709
Получил благодарност:
1,721 пъти в 1,137 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пак "не си в час" - моделите на Панасоник от 2012 г. имат добър медияплеър с поддръжка на DTS - пък аз все си си мисля ,че е по-важна картината на тв , отколкото дали USB плеъра чете всичко , а и на светло вече не е толкова съществена разликата ("за протокола" - имам само LCD телевизори , но това не ми пречи да си призная , че добрите модели плазмени тв имат по-добра картина)
Отговори с цитат
  #19  
Стар 03-02-2013
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,825
Благодари: 1,289
Получил благодарност:
4,813 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Brian Вижте мненията
В една друга тема се спомена, че плазмата е идеална за спалня, защото щадяла очите, а на светло се гледало само ЛЕД ТВ
Може и на плазмата да излиза по хубав образ в сравнение с ЛЕД, когато има достатъчно качетсвен източник, но едва ли от кабелната, захаринката и кой да е среден клас сат приемник може да се забележи някаква разлика освен тази, че ЛЕД се гледа в ярко осветен хол, а за плазмата трябва да се затъмнява. Като прибавим и удобството за плейване на всякакви филми със субтитри от всякакви източници - трябва да си голям гъзар да си купиш плазма на Панасоник, а не логичния избор - Самсунг. Пък нека да му е "кофти картината и да се гледа с маска за оксижен". Ще примижвам ама няма да се разкарвам да си свързвам лаптопа всеки път когато трябва да си пусна някакъв филм или да покажа някакви снимки или видео от таблета през AllShare.
Та струва ли се спорната една идея по-добра картина?
всеки може да сгреши, но е садистично да се мъчиш своите грешки да ги препоръчваш на другите, тава че няма да си единствения сгрешил , не знам как би те стоплило, но твой си проблем - грей се на радиатора на споделената ти грешка
Отговори с цитат
  #20  
Стар 03-02-2013
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
Пак "не си в час" - моделите на Панасоник от 2012 г. имат добър медияплеър с поддръжка на DTS - пък аз все си си мисля ,че е по-важна картината на тв , отколкото дали USB плеъра чете всичко , а и на светло вече не е толкова съществена разликата ("за протокола" - имам само LCD телевизори , но това не ми пречи да си призная , че добрите модели плазмени тв имат по-добра картина)
Както винаги съм съгласен с теб.

Иначе и аз не бих взел плазма, макар да съзнавам, че има по-естествени цветове. Декември имах дилема между ST50 и някой лед, спря ме това, че при плазмите все още има трептене, което макар и малко се усеща и при повечето бройки има леко бръмчене, дори при пасивно охлаждане, вероятно от трафа, нямам идея, и третото, че отделя топлина, което за лятото си е ужас без климатик (разхода не е болка, но топлото), и така като теглих чертата, нещата наклониха към LCD/LED .

Съвет към колегите, стига сте си хвалили плазмите и да плюете наляво надясно LED и LCD телевизорите, защото бас ловя, че повече от 1-2 модела не сте виждали у вас, а вярвайте ми, всичките 100-200 модела които имат марките през 2012 нямат един с друг да се виждат еднакво...

Последно редактирано от d.ivanov : 03-02-2013 на 20:31
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
3d, samsung, ue32es6100, За, мнение, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Избор на телевизор Samsung Скалиенте ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 18 18-11-2012 21:57
Мнение за плазмен телевизор? BULLET ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 27 14-11-2012 22:22
мнение за телевизор хондоман ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 13 11-04-2012 17:26
Мнение за 3Д телевизор Sony KDL32EX720 Светльо90 ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 6 06-04-2012 16:54
Първият 3D LED телевизор от SAMSUNG Джак ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 60 17-12-2010 13:18


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:42.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.