The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1971  
Стар 29-11-2013
Стелт Стелт не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Мнения: 151
Благодари: 61
Получил благодарност:
11 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от burgas69 Вижте мненията
Благодаря ви за отговорите
и от вашите коментари стигнах до едно заключение
,че ние българите -не се подкрепяме и всеки гледа как да ти се подиграе.
Масово във форумите се е напълнило със злобни хора които пишат глупави коментари.
Извинявам се , че го казвам , но повечето мнения тук целят да ми се подиграят и с над смешка ми говорят глупости с което показват ниската си култура.Вместо да кажат нещо смислено или да си замълчат повечето се правят на интересни.
Да нищо не ми липсва , просто се дразня , че нещата не са точни,няма яснота и не си коректен към своите абонати . Най-малкото трябва да си любезен , но това ние много далечно понятие на нас българите и затова нито бизнеса ще върви ,нито ние като нация ще вървим по пътя към цивилизованите държави.

Омръзна ми от ''бай Ганьовци'' ,защото голямата маса българи са точно такива.
Български форум с умници бе човек,не ти ли стана ясно,американски,руски и български форум,естествено в бг форума умниците ще.ти обяснят колко си тъп.
Отговори с цитат
  #1972  
Стар 29-11-2013
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

То не беше лоша картина,цена,липса на канали,сега пък каките им виновни.Един индивид си позволи да я нарече пача!
Глашатайчета ставате смешни.
Отговори с цитат
  #1973  
Стар 29-11-2013
burgas69 burgas69 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 66
Благодари: 0
Получил благодарност:
13 пъти в 9 поста
Сваляния: 70
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стелт Вижте мненията
Български форум с умници бе човек,не ти ли стана ясно,американски,руски и български форум,естествено в бг форума умниците ще.ти обяснят колко си тъп.
Аз съм наясно хаха , че повечето тук освен да си чешат езиците за друго не стават.
Аз рядко пиша във българските форуми , защото нито помощ ще получа от някой , нито ще науча нещо ново.
Виж в чуждестранните съм питал разни неща и винаги са ми помагали да разреша даден проблем , но тук типично по-български пак оставаш неразбран .
Никога не съм мрънкал просто искам ясни и точни отгвори !
Аз като съвестен гражданин и абонат се обадих да питам , защото вече 6 месеца гледам този надпис ,поне дата да сложат някаква или година , но така е в това форумче няколко човека които се имат за голяма работа винаги ще намерят нещо да те наредят...
Отговори с цитат
  #1974  
Стар 29-11-2013
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ама реши точно в това форумче, точно пред тия "за друго не ставащи" да си изплачеш мъката, точно от тоя оператор?
Все още ли не си наясно, че няма как да получиш ясен и точен отговор на нещо, за което дори шефчетата в була нямат идея кога ще стане, камо ли някаква кокошка в кол-център?!
Отговори с цитат
  #1975  
Стар 29-11-2013
burgas69 burgas69 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 66
Благодари: 0
Получил благодарност:
13 пъти в 9 поста
Сваляния: 70
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Много поздрави от Злобния!
Всички сме Ганьовци,но има умни и глупави!На умния му е ясно,че няма да има какво да вземат отнякъде ,камо ли да го сложат някъде!Глупавия мрънка, и иска още,ако може Всичко!
Един умен човек няма да каже -"камо ли"
Отговори с цитат
  #1976  
Стар 29-11-2013
Аватара на 11012V
11012V 11012V не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 349
Благодари: 825
Получил благодарност:
63 пъти в 42 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За услугите на които пише "Очаквайте скоро" на мен ми казаха: тази година няма да е.
Отговори с цитат
  #1977  
Стар 29-11-2013
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,988
Благодари: 1,742
Получил благодарност:
5,251 пъти в 2,370 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от burgas69 Вижте мненията
Аз съм наясно хаха , че повечето тук освен да си чешат езиците за друго не стават.
Аз рядко пиша във българските форуми , защото нито помощ ще получа от някой , нито ще науча нещо ново.
Виж в чуждестранните съм питал разни неща и винаги са ми помагали да разреша даден проблем , но тук типично по-български пак оставаш неразбран .
Никога не съм мрънкал просто искам ясни и точни отгвори !
Аз като съвестен гражданин и абонат се обадих да питам , защото вече 6 месеца гледам този надпис ,поне дата да сложат някаква или година , но така е в това форумче няколко човека които се имат за голяма работа винаги ще намерят нещо да те наредят...
A ТИ! на колко човека тук помогна?Щото аз не видях нито веднъж!Никой на никой тук не е длъжен с нищо!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #1978  
Стар 29-11-2013
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Много нещастно племе сте българите - най-вероятно половината от вас са оревали форума и телефона на булсат само преди 2-3 седмици, когато ви забавиха пускането на Хистори ХД....Вижте се само какво самите вие сте ревали в темата за нови ХД канали на Булсатком. Ама това е типично за българина - късопаметен и злобен.

Send from my mobile using Tapatalk4 Pro
-Joe , ТИ да не би да си Албанец?
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на gentu за този полезен пост :
ВалчоП (29-11-2013)
  #1979  
Стар 29-11-2013
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gentu Вижте мненията
-Joe , ТИ да не би да си Албанец?
Ами не. Но ...
По принцип не смятах да отговарям, но все пак не се стърпях:

Моля да не се обиждате, с по-долу написаното не искам да обидя никой. Ако някой се обиди, то значи се е припознал.

аз определено не се асоциирам с българите. Много по-различен съм:
- аз например живея в къща и като падне сняг САМ почиствам улицата, а не чакам друг ( общината ) да ми го направи
- аз САМ мета тротоара пред къщата си, а не чакам друг ( общината ) да направи това
- аз САМ поправям тротоара пред къщата си, а не чакам друг да свърши тази работа. Не ми казвайте, че плащам данъци. Има една приказка - дай, за да ти дадат. Вие все искате да ви дават. Ама не давате.
- аз понякога мета и пред съседите си. Напоследък обаче спрях да го правя редовно, защото НИКОИ от съседите ми не бутва нищичко извън вратата на къщата си. Дори дворовете им са като кочини. Погледнете снимките от анкетата за сателитни антени - на половинта снимки има проснати потници и гащи пред неизмазани къщи, а на другата полвина дворове - кочини. Е бах мааму, има 10 000 лева да си накупи антени и оборудване, а няма пари да си направи хубаво около него и живее в свинарник.
- аз НЕ СПИРАМ колата си на тротоара пред къщата си, а винаги паркирам вътре в двора си. Около мен НИКОЙ не паркира в двора си., въпреки, че всички имат и дворове и гаражи.Може да им е много сложно да направят две манерви, или може и гънките им да не им стигат за такова сложно движение. Не знам. Или са просто ... българи?
- аз НИКОГА не горя падналата есенна шума, а я събирам в чувал и я изхвърлям на боклука.
- аз НЕ вдигам шум от 14-16 часа независимо дали е делник или празник, защото знам, че не съм сам на този свят и знам, че всички до един сме просто едни паразити за Земята. Ако щеш да имаш 100 мерцедеса, космическа совалка, 10 яхти, палат като Капитолия, ако щеш златни лайна да сереш, всички сме просто едни паразити, които след няколко хиляди години даже няма и да съществуваме.
- къщата ми е измазана, двора ми е подреден и почистен. Неща които не са типични за много от българските къщи.
- аз поздравявам ВИНАГИ, когато вляза някъде, дори и в асансьора, дори и непознати. 90% от хората около мен гледат все едно, че съм им изял яденето
- аз никога не се интересувам какво прави съседа ми и уважавам правото му на лично пространство и интимност
- когато ми направят забележка, първо премислям дали НАИСТИНА АЗ не съм сбъркал, а не започвам да крещя или да налитам да се бия
- в този форум НИКОГА не съм се подиграл с никого, за разлика от 90% от хората тук. Ако мога да помогна пращам ЛС. Има хора които знаят.
- и о Боже, колко се смях на един пост в който пишеше, че някой си се издигнал, дали му кола и вземал 1200 лева заплата ( или 1700 беше? ). ТОВА много пари ли трябва да са? И двете суми мен специално не ме впечатляват. Кой колко взема, защо ги взема и т.н. не трябва да вълнува НИКОЙ от вас. Супер просташко е да се интересуваш от това какво има в канчето на човека до теб. Всеки лежи на това на което си е постлал. Завистта е яко вкоренена у българина. Но това е от мизерията. Единствено на българският казан в ада няма пазач - знаете защо нали?



Това е поредният пост, в които човек се оплаква от отношението на форумците към другите тук. Не ви ли е направило впечателение? Това говори за българското възпитание.

Един човек от Африка поиска помощ за приемник на Булсат - вие му обяснихте колко е тъп
Аз поисках съдействие за направа на стойка на антена, вие ми обяснихте, че искам наготово
Човека тук споделя мнение за отношението към него - вие му казвате, че на тъп въпрос - тъп отговор.

Да ама не - НЯМА тъпи въпроси - има тъпи отговори.

И моля ви- всички ревете по Булсат. Има 50 страници с мнения. Защо ли? Е, не се обиждайте, но вече казах какво е типично за българите.
Лесно забравяте.

Хайде със здраве и успех с Булсат. Благодаря на Бога, че не съм техен абонат.


За съжаление съм роден в тази държава. Природа хубава, народа...
Факта, че съм тук, а не на баба си в гъза - САЩ, Канада и не знам къде си, говори, че все пак обичам България. Но обичам БЪЛГАРИЯ. Не народа. Правете разлика.
Мога да заобичам и народа, ако народа се постарае да заобича хората около себе си.

Е, сега вече ви казвам чао. И приятен Уикенд.
Всъщност имам един проблем, но не зная дали е редно да ви питам. Знам, че съм тъп и искам наготово. Та, ще се наложи да прибягна до себе си, Гоогле, и западните нации. Там поне уважават хората около тях.
Отговори с цитат
Следните потребители (19) благодарят на Joe за този полезен пост
ceco2000 (29-11-2013), controller (29-11-2013), ivan02121983 (29-11-2013), notwist (29-11-2013), rumentz (29-11-2013), shamarasat (29-11-2013), slaitt (29-11-2013), z.dedov (29-11-2013), Алекссан (29-11-2013), ВАНКАТА66 (29-11-2013), Васил (29-11-2013), дедо поп (29-11-2013), Дезео (29-11-2013), иво колев (29-11-2013), Кермит (29-11-2013), Никола67 (29-11-2013), Стелт (29-11-2013), стефмат (29-11-2013), Стефо (29-11-2013)
  #1980  
Стар 29-11-2013
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,737
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,286 пъти в 2,989 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от burgas69 Вижте мненията
Аз рядко пиша във българските форуми , защото нито помощ ще получа от някой , нито ще науча нещо ново.
Най много,да те напсуват,както го е сторила каката!
По добре е,да не пишеш!Че хем не можеш,хем не знаеш,хем нямаш и къде да го побереш това,което каката може да ти каже!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
айде, напъни, НЕ, не забравяй водата, остана, Родилни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 34 (0 членове и 34 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:45.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.