The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #141  
Стар 14-10-2014
Аватара на AChechev
AChechev AChechev е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2007
Местоположение: 41.22.40 с.ш./23.36.23 и.д.
Мнения: 898
Благодари: 114
Получил благодарност:
227 пъти в 160 поста
Сваляния: 276
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Анто75 Вижте мненията
Типично по български - завистта и злобата нямат граници.
Кой кво има, на кой картата му е по-крива и по-дълга, на кой шейхът му е по-брадат.................
Прав си приятел,Доста потребители от форума в старанието си да се докажат колко са велики са им виновни "часовниците".
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на AChechev за този полезен пост
haha (15-10-2014), ivan02121983 (14-10-2014)
  #142  
Стар 14-10-2014
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Да съм писал че не съм го видял, ти чети какво съм писал - датата не ти е правилна или си сляп.
Датата на приемника си е днешна. Фотоапарата може да показа и 35.5.3124 година. Ако имаш фото апарат много добре би трябвало да знаеш, че датата се настройва допълнително - ръчно. Освен ако фотото не е с вграден ГПС или мобилен интернет. Но това в случая не е така.
Човека му дреме на задника за дата на фотото. Датата на приемника е важна. А твоята снимка с каква дата е? Нещо въобще не виждам такава. Аз мога да ти покажа снимки на които ВСИЧКИ ХД канали на Скай Италия и СКАЙ УК при мен работят. Такива снимки като твойте де. Без дата.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Joe за този полезен пост
haha (15-10-2014), ivan02121983 (14-10-2014), roro91 (15-10-2014)
  #143  
Стар 14-10-2014
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 311
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Можеш ли такава като моята, мача Полша Шотландия с луканка по средата (може би е фотомонтаж ). Пък и субтитрите са подбрани, за да се подигравам с теб.
Ето ти и дата и час от часовника на Sky UK надявам се да е сверен http://tv.sky.com/tv-guide#/programm.../316?r=4104-50
Аз не меря нищо с никой, само споделям факти, само защото пишеш неща които не са верни. Доволен ли си от датата и от фона имам и създърма мога и нея да я паркирам там.
Джо не винаги нещата се получават с пари, за твое нещастие.

Другият колега какво се пени, не виждам нещо обидно, че му писах да си свери часовника на апарата.

Последно редактирано от турбо : 14-10-2014 на 23:54
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на турбо за този полезен пост :
Онджичек (15-10-2014)
  #144  
Стар 14-10-2014
Аватара на Радил
Радил Радил е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 964
Благодари: 69
Получил благодарност:
299 пъти в 210 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега прати луканката, аз ще снимам. За всеки случай дори прати няколко луканки, ще снимам всичките спортни
Отговори с цитат
  #145  
Стар 14-10-2014
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Можеш ли такава като моята, мача Полша Шотландия с луканка по средата (може би е фотомонтаж ). Аз не меря нищо с никой, само споделям факти.
Джо не винаги нещата се получават с пари, за твое нещастие.

Другият колега какво се пени, не виждам нещо обидно, че му писах да си свери часовника на апарата.
Не разбирам за какви пари говориш? Или просто така си приказваш.
Снимките са ти с лошо качество, вижда се логото на канала, ама с тая картина...на кинескоп ли си ги правил тези снимки. Последните кинескопи са отпреди NDS...Тогава ХДтата на този оператор все още се шерваха.
Да ти кажа, въобще не ме интересува дали гледаш СКАЙ ИТ ХД или не. Аз спорт не гледам и ми е все тая. Както и ми е все тая дали въобще гледаш СКАЙ ИТ ХД.
Това което искам да ти кажа е, че: защо си мислиш че само ТИ гледаш СКАЙ ИТ ХД? Не допускаш да има и други или? Какво общо има часовника на фотото със СКАЙ ХД? И след като си толкова принципен - врякаш за часовника на фотото на колега, а ТИ какво показваш тук - мазни снимки отпреди 2 години, без дата, без нищо. Само едно насрано лого. Това фотошопа може да ти го тури където си поиска. Критикуваш другите, а себе си не виждаш. Типично нашенски.
Хайде сега качи снимка, направена не с фотоапарат, а от веб-интерфейса на приемника - да видим датата на която си снимал този ХД канал. Ако пък е оригинален бокс, не виждам какво се перчиш. Оператора има няколко милиона абоната. Ти си просто една трохичка сред всичките. Който не е поискал, той не е станал абонат. Има начини и ги знаеш много добре какви са.
Не че не ти вярвам, но ... невинен до доказване на противното...
Не се засягай. Не казвам всички тези неща с лоша умисъл. Просто си свърши работата като мъж. С тази никаква снимка просто си се изсрал на площада.

Последно редактирано от Joe : 14-10-2014 на 23:55
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Joe за този полезен пост :
haha (15-10-2014)
  #146  
Стар 14-10-2014
Аватара на Анто75
Анто75 Анто75 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Местоположение: София
Мнения: 610
Благодари: 129
Получил благодарност:
158 пъти в 101 поста
Сваляния: 47
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Радил Вижте мненията
Колега прати луканката, аз ще снимам. За всеки случай дори прати няколко луканки, ще снимам всичките спортни
Луканката е с изтекъл срок на годност.
Отговори с цитат
  #147  
Стар 15-10-2014
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 311
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Не разбирам за какви пари говориш? Или просто така си приказваш.
Снимките са ти с лошо качество, вижда се логото на канала, ама с тая картина...на кинескоп ли си ги правил тези снимки. Последните кинескопи са отпреди NDS...Тогава ХДтата на този оператор все още се шерваха.
Да ти кажа, въобще не ме интересува дали гледаш СКАЙ ИТ ХД или не. Аз спорт не гледам и ми е все тая. Както и ми е все тая дали въобще гледаш СКАЙ ИТ ХД.
Това което искам да ти кажа е, че: защо си мислиш че само ТИ гледаш СКАЙ ИТ ХД? Не допускаш да има и други или? Какво общо има часовника на фотото със СКАЙ ХД? И след като си толкова принципен - врякаш за часовника на фотото на колега, а ТИ какво показваш тук - мазни снимки отпреди 2 години, без дата, без нищо. Само едно насрано лого. Това фотошопа може да ти го тури където си поиска. Критикуваш другите, а себе си не виждаш. Типично нашенски.
Хайде сега качи снимка, направена не с фотоапарат, а от веб-интерфейса на приемника - да видим датата на която си снимал този ХД канал.
Не че не ти вярвам, но ... невинен до доказване на противното...
Не се засягай. Не казвам всички тези неща с лоша умисъл. Просто си свърши работата като мъж. С тази никаква снимка просто си се изсрал на площада.
Само за инфо, за да научиш нещо, това е Sky UK не е IT.
Относно датата, при условия, че днес беше мача Полша Шотландия дали снимката е от преди 10 год?
Съжалявам че писах в грешната тема, но споделих лъч надежда за колегите, че щом го има не публично, ще стане все някога и публично. Само за инфо не е от Sat а iptv, но те пък го свалят от спътника така че все едно снимката е от там. Аз също не гледам спорт, но пък филмовите нямат никакво лого и тогава още повече ще ме обвините в измама.
Относно качеството на снимките, въобще не ме интересува дали ти харесва, важното е че са автентични.

Последно редактирано от турбо : 15-10-2014 на 00:09
Отговори с цитат
  #148  
Стар 15-10-2014
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Само за инфо, за да научиш нещо, това е Sky UK не е IT.
Относно датата, при условия, че днес беше мача Полша Шотландия дали снимката е от преди 10 год?
Съжалявам че писах в грешната тема, но споделих лъч надежда за колегите, че щом го има не публично, ще стане все някога и публично. Само за инфо не е от Sat а iptv, но те пък го свалят от спътника така че все едно снимката е от там. Аз също не гледам спорт, но пък филмовите нямат никакво лого и тогава още повече ще ме обвините в измама.
Относно качеството на снимките, въобще не ме интересува дали ти харесва, важното е че са автентични.
Е виждаме че е скай ук. И пич, споко. Аз като те дразня, ти защо се връзваш...

Send using Tapatalk
Отговори с цитат
  #149  
Стар 15-10-2014
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 311
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Е виждаме че е скай ук. И пич, споко. Аз като те дразня, ти защо се връзваш...

Send using Tapatalk
Хич не се дразня, най-малко от теб, не заслужавате нищо да сподели човек с вас, ако не се смиляват над вас Мариан и няколко други колеги, ще си останете завинаги в каменната ера, като се замисля то там ви е и мястото.
Така де снимките са фалшиви, от доброто старо време когато "парите бяха пари, а волгата беше кола." Луканката е с изтекъл срок на годност, но с риск за здравето ще си я ям.

Cheers
Отговори с цитат
  #150  
Стар 15-10-2014
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Знаех си, че е iptv...
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
italia, sky, въпрос, За


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 6 (0 членове и 6 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Italia 1 HD: (Hot Bird 13C) 4K UHD HDTV нови канали и новини 0 28-05-2013 20:10
Въпрос за Sky Italia на hot bird 13A freevcv Въпроси и отговори 22 21-05-2012 00:25
Sky Italia EPL oktay89 СПОРТ 14 04-03-2012 23:22
Italia 2 dido sat 2010 САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] 0 01-06-2011 21:49


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:54.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.