The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > DREAMBOX

DREAMBOX DM 500, DM 600, DM 800, InetBOX и др.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 21-03-2009
Dm800 Dm800 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: Germany
Мнения: 107
Благодари: 17
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране шер...

Ок мерси за инфото. Не знаех че вер... е табу.
Колкото до 2 пути зелен бутон - дава ми Fast Plugin not found. You have not setup Fast Plugin in Blue Panel Settings?
Ей за тия неща питам - например аз сега за чви пут чувам от теб, че има такава функция - 2 пъти зелен бутон. Затова питах има ли наръчник кудето това е описано? Изчетох ръководството на дреам-а - няма нищо подобно написано там. Откъде да се науча и за другите скрити фунции на дреама? Благодаря ти !
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21-03-2009
Dm800 Dm800 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: Germany
Мнения: 107
Благодари: 17
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране dvd player

Ок, стана, въпреки съобщението за което писах преди малко. Не знам как но стана. Благодаря. Колкото да синия панел - влизам постоянно, но явно нещо бъркам застото тези менюта които ми излязоха с 2 пъти зеления бутон, не ми се появяват в синия панел? А за сателита също имам въпроси. Изобщо чам ми е неудобно да питам, толкова са много. Наппример 2 иили 4 държача да сложа? четох някъде, че с 4 държача можеш да гледаш 4 спътника без да местиш антената. Нямям много място на балкона и не искам да слагам антена с мотор. Освен това антената, която имам е 80 см. предполагам ще е малка за 4 сателита. Друго - карта ще ми трябва ли като ще ше..... и каква?
Смятам да си купя най евтиния пакет на ITV, за да хващам и немски програми от Астра ( 19'2 ). А за другото ще питам на ЛС, благодаря
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Кейбълтел


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
КейбълТел Бургас netman Оператори в гр. БУРГАС 25 14-05-2011 18:55
Кейбълтел Стара Загора spaice Кабелни [DVB-C] оператори в България 7 30-05-2010 18:15
Настройка на HD каналите на Кейбълтел в Сливен валсбак Кабелни [DVB-C] оператори в България 4 26-12-2009 11:38
Nickelodeon в България в мрежата на Кейбълтел ТИНТИН Новини 1 03-09-2009 10:45
Евроком Кабел МБ и Кейбълтел се обединяват ТИНТИН Кабелни [DVB-C] оператори в България 8 17-07-2009 15:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:33.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.