The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 23-02-2013
pezkata pezkata е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 16
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Невъзможни записи от fox life.

Здравейте! Не знам дали е за тук проблема, но искам да го споделя защото съм страшно разочарован и ще се радвам ако може някой да даде съвет на проблема ми. Та значи става дума за канала FOX LIFE на близу. От скоро нещо го кодираха ли, какво направиха не знам, но от аналоговия сигнал не мога да си записвам вече сериалите на двд рекордера. Изписва ми копи протекшън или нещо от сорта беше и записа не тръгва. Така е кофти, защото аз обичам да си ги записвам докато съм на работа през деня и вечерта да седна да си ги гледам, като бял човек. Защо така се получи и може ли да се оправи проблема някак?
Само да вметна че съм със стария цифров приемник TF6100emc, а на него от както смениха софтуера не му работи таймера за включване на нагласения канал и пак съм в безизходица.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
fox, life, записи, Невъзможни, от


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Гледане на записи от PC/Mac tashev GOLDEN MEDIA 1 28-09-2012 19:10
записи от FilmboxHD и Filmbox Action HD d.ivanov Дъра-Бъра 35 11-05-2012 20:38
Липсващи записи(missing recordings) във Webif dublin AB Com / DG Station 0 19-02-2012 22:50
Записи на мачовете от световното в HDTV Ooo_Pepi HDTV дискусии 43 12-07-2010 23:37


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:54.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.