The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ

КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ PC-платки за цифрова телевизия

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 30-05-2011
Бонго Бонго Бонго Бонго не е на линия
Паднал от Марс
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: чужденеция
Мнения: 23
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране Нов и евтин компютър - подкарване, Вплуг проблеми

Първо ще опиша компютъра, че ще е полезно за народа: проц Sempron 140 (не се отключи, м*ка му), евтинджос дънна (в случая GA-M68MT-S2 - оказа се без овърклок), 2x1Gb DDR3, видеокарта Sapphire HD5450 за удобство (още не съм я монтирал) и безплатно Win7 x64. Идеята бе евтино и да не грее за да не бучат вентилатори.
Тунерът е суперевтиният GT-PS700 за когото бяхме писали. Има си всичко, дори и дистанционно за MCE.

Компютърът все още е върху един шперплат да не се белосвам с малката му кутийка. Издържа бенчмарковете с отличен а Win7 оцени семпрончето както е неотключено и неовърклокнато с 4,6.

ПРОБЛЕМЪТ: почна се като поисках да гледам сателит. ПрогДВБ решително отказва да работи с тунера, иначе го вижда но като неработещ. Но на мен целта ми и без това бе WinMC. Той ми откри тунера, намери канали ама нито един не тръгна. Така изкопах ДВБЛинк, след доста четене го настроих и му шляпнах вПлуг 2.4.6, после 2.4.5 но пак само свободните канали гледам. Казва ми, че не намира вХелпер.мдл пък той си е на мястото.

Опитните, дайте някакво ръководство с чалъми да не си блъскаме главите начинаещите, че дори гуглето се стиска на информация!
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Вплуг, евтин, Компютър, Нов, ПОДКАРВАНЕ, проблеми


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Препоръчайте ми евтин конвертор yordanp КОНВЕРТОРИ 1 07-04-2011 12:55
Компютър hakerate КОМПЮТРИ и периферия 24 14-01-2011 20:09
Проблеми на индийския спътник доведоха до проблеми в излъчването на телевизионни прог spacebeam Новини 0 12-07-2010 04:50
Слънчев бряг: евтин разврат в бетонно гето, виж по bTV ТИНТИН ДОКУМЕНТАЛНИ 6 06-12-2009 08:32
Търся хубав и евтин HDTV приемник ДРУГИ 8 20-03-2008 22:10


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.