The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 16 360, Спътник Bulgaria Sat (1.9E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на NEOSAT

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #3311  
Стар Преди 1 ден
spaice spaice е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,185
Благодари: 79
Получил благодарност:
375 пъти в 246 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Глаголица Вижте мненията
Интересно дали ще продължава тая изтъркана плоча да ти пили и цвили в главата когато остане реално само един доставчик в България. После само и една телевизия, после пък само и една партия с един вечен несменяем вожд и чести масови манифестации като в Северна Корея. Какви са тия упадъчни гей паради, аа-ма-ха!
Бас хващам, че каквато и конспирация да заформят ония големите ти ще я разкриеш веднага. Страшен детектив си.
Имам само едно питане към тебе: от колко време си абонат на неосат?
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на spaice за този полезен пост :
Глаголица (Преди 1 ден)
  #3312  
Стар Преди 1 ден
Аватара на tok82
tok82 tok82 е на линия
ЕТ
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Местоположение: Разград
Мнения: 709
Благодари: 146
Получил благодарност:
105 пъти в 81 поста
Сваляния: 489
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от батвидинио Вижте мненията
Оказва се,че много бързо забравяме - да ви припомня кой ни пробутваше upscale-нато HD,а си ни го хващаше като за истинско и не спира да вдига цената всяка година...?
С изключение на бг първенството какво друго дават по каналите им,което не може да се види другаде? Стари филми,които могат да се съберат в един канал,но са нароени множество за надуване на портфолиото и след полунощ пак безкрайни реклами на секс играчки.
Вероятно всички имаме носталгия към онези филми/времена и точно това използват да си вдигат рейтинга.
90% от мачовете ги проследих по БНТ,филмите ги има навсякъде ако решим да ги гледаме за 209384934 път...очевидно,че ще се разберат след като се постигне определена цел или поне ще опитат...
Но целият им пакет е просто пълнеж,а ние се вайкаме,че ги нямало.
Понеже си има хора за всякъде - нека има всичко в плейлистата,но не е за съжаляване.
така де всичко е пълнеж но аз излизам виновен защото пробутах баща си с неосат като му обяснявах колко е хубаво и няма договор а сега той ми е сърдит защото ги няма диемите
__________________
extrend et4000;5xdm500s;1xdb500-c;cryptobox 500hd;1x ariva 102e;1 x goldenmedia black;3,60m,1,50m,2x1m antena linear motor superjack18;mag250
Отговори с цитат
  #3313  
Стар Преди 1 ден
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,927
Благодари: 1,733
Получил благодарност:
5,229 пъти в 2,354 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

А аз пък като обикновен глупак, никога не съм разбирал драмата с договорите? Някой по-умен би ли ми обяснил?
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #3314  
Стар Преди 1 ден
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,646
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,218 пъти в 2,964 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Договорите са стандартни,курвачката е плаваща!
Отговори с цитат
  #3315  
Стар Преди 1 час
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,046
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Глаголица Вижте мненията
интересно как има хора, които не знаят кой контролира ЬТВ и Нова независимо от собствениците.
Какво ме интересува кой е какво контролира? Заяков знаеш ли с колко милиони е ощетил тая държава през годините, нещо по тоя въпрос да кажеш? Нищо не му дава правото да излъчва канали без да има сключен договор за тях и това е.
Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Ако обаче се съгласиш на чичо гошо да му плащаш неговата цена , но той ти каже , че трябва да си купуваш всеки месец по 1000кг , защото чичо гошо е решил , че толкова можеш да продадеш . А ти реално имаш 800 клиента които си купуват по 1 кг всеки месец . Тогава какво правиш ? И после искаш да продаваш от скъпото му сирене , което е по 1500лв/кг . И той решава , че трябва от него да продаваш по 300кг , вместо реалните 100 . Всъщност чичо гошо въобще не се интересува колко може реално да продадеш . Казва ти - вземаш от евтиното 1 тон , от скъпото 300кг , плащаш и се спасяваш , но нямаш право да го продаваш на едро на друг , а и реално няма кой да ти го купи . И така след година я закъсваш , защото скъпото сирене те набутва яко , почваш да забавяш плащания или спираш да плащаш . Искаш да се предоговориш с чичо гошо без да оспорваш цената му или продукта , а само количеството което трябва да му плащаш . Но вече имаш стари задължения към него , а той е отскоро собственик на най-голямата мандра благодарение на любезните регулатори . Дали не е решил , че твоята малка мандра с магазинче му пречат на пазара ? Как ти изглежда това ?
Ама аз съм далече от мисълта, че му е ок сиренето или че искат нормална цена, ама когато всички плащат е нелоялна конкуренция от страна на тия дето не плащат. Ако няма да се плаща да казват и да спират всичките, моето магазинче като плаща 30к на нова и бтв всеки месец, а твоето не плаща, дали ти няма да си по-добре а ?
Цитирай:
Първоначално написано от 111111 Вижте мненията
Няма как да е така примера със сиренето е неудачен
Нова не излъчва само съдържание а и реклами че и музика новата дойна крава.

Нова иска бройка клиенти на таз бройка определя цена + цена за ХД съдържанието, нищо че оператора не ползва СД мазлоча.
Нова е собственост на юнаитетгруп който е собственик на виваком
Виваком се изгаври с клиентите на Булсатком /и останалите придобити оператори/ и им дигна цените на базата на какво?
При така създалия се отлив на клиенти те се наливат при единствената алтернатива на безсрочни договори за сат телевизия Неосат
Така УГ решава да ги фалира и да си ги върне клиентите, или поне така си мисли
Не го прави това с А1 само заради малоумните им спортни канали, ама що и те да не се махнат.
КРС КЗП спят дълбок сън, както и при дъмпинговите цени от 3 лева на месец.
Какво излъчва нова и какво иска няма никакво значение, цените на нова нямат никакво значение, липсата на договор означава, че нямаш право да продаваш канала, това е крадена стока която продаваш. Ние можем да си плащаме правата, а неосат не, това не е ли за кзк ? Да не мислиш, че на мен ми харесва всеки месец да виждам как храним тия на телевизора, ама факта е, че продаваме техния продукт. Ако не го платим значи го крадем. Или няма да го продаваме, или го плащаме, това са двата варианта, пиратстване по време на преговори - ок, ама неосат с години ги продават диемите, не е ли нелоялна конкуренция това ?
Да кажем и кой с колко вдигна цените - виваком с 4,6 процента, а а1 и теленор с 9,2 това ли е гаврата ? А неосат не се ли изгаври с тези дето искат да гледат европейското и нямат алтернатива ? 1.2 на месец ли им даде ?
Отговори с цитат
  #3316  
Стар Преди 1 час
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,796
Благодари: 506
Получил благодарност:
436 пъти в 291 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране

1.20 на месец това си е ултра мега подигравка с клиентите. Те само диемите на месец са 12 лв. Отделно другите канали, които Зайко спря са минимум за 15 лв на месец.
__________________
DM 920 UHD, DM 500 HD
Отговори с цитат
  #3317  
Стар Преди 28 минути
БатеГойко БатеГойко е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,565
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moreg Вижте мненията
1.20 на месец това си е ултра мега подигравка с клиентите. Те само диемите на месец са 12 лв. Отделно другите канали, които Зайко спря са минимум за 15 лв на месец.
Агонията на Неосат продължава. След като постояха цветни ивици за няколко часа , бТВ синема , бТВ комеди и бТВ стори са пълно мазало . А на инфото на каналите Star ,пише,че поради неизлъчване на програмите на Дисни ,абонатите ще бъдат компенсирани с 0,50 лв. от таксата.
Отговори с цитат
  #3318  
Стар Преди 20 минути
ceco2000 ceco2000 е на линия
без титла
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 554
Благодари: 295
Получил благодарност:
198 пъти в 144 поста
Сваляния: 154
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Извинявайте но, дотук не видях никва подплата в твърденията за кражба на излъчване. За мен лично си е само и единствено извиване на ръчички. Да левче и двадесет си е подигравка. Така зайко"Ушко" байко си намерил ниша да излъчва каналите през чужда платформа за без пари и си прави пари, си е друга работа. Те така разбирам аз нещата. За кава кражба иде реч, тоест за чия вина се говори на ушко ли, или на тоя с нископлатената платформа.
Отговори с цитат
  #3319  
Стар Преди 13 минути
Глаголица Глаголица е на линия
.
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 822
Благодари: 127
Получил благодарност:
324 пъти в 184 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Какво ме интересува кой е какво контролира? Заяков знаеш ли с колко милиони е ощетил тая държава през годините, нещо по тоя въпрос да кажеш? Нищо не му дава правото да излъчва канали без да има сключен договор за тях и това е.
Като не те интересува значи не те интересува кой с колко е ощетил държавата, явно се кефиш на гангстерско-мутренската кочина в която се превърнахме и си грухтиш доволно.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
neosat, БЪЛГАРИЯ, Да, Може, Нов, Оператор, появи, се, скоро


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 141 (26 членове и 115 гости)
archibal, jovito, kaizera82, kirov, krisdioman2, mart3, martinandov, marto, mitkobs, moreg, ROCCO, sterios, TUISTERa, Zlatev75, венко12, Веско, Вокстер, Генадий Лачев, Глаголица, гошето86, Дедал, Митко Фадромата, росен08, светльок, Христо1992, Ченгел

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Оператор за IPTV user235 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 17 17-02-2022 19:47
Кой оператор ползвате? d.ivanov Дъра-Бъра 13 09-06-2012 00:01
кой оператор е biser Въпроси и отговори 7 28-12-2010 22:56
Нов-GSM-Оператор radich_58 GSM мобилни комуникации 3 16-10-2009 12:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:52.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.